מה ההבדל בין חיבור דעה לחיבור בעד ונגד באנגלית?

מה ההבדל בין חיבור דעה לבין חיבור בעד-נגד

שאלון G מורכב מאנסין ומחיבור. החיבור בדרך כלל יהיה אחד מתוך שני סוגים: חיבור בעד-ונגד או חיבור דעה. אבל מה בעצם ההבדל בין שני הסוגים?

אז ככה:

  • חיבור בעד-ונגד הוא חיבור שבו מציגים לכם טענה ואתם צריכים להסביר אם אתם מסכימים איתה או לא מסכימים איתה, ולמה. למשל: יש אנשים שטוענים שמבחנים לא מודדים בצורה טובה את יכולות התלמידים. האם אתם מסכימים?
    אם אתם מסכימים, אתם צריכים לתת שניים-שלושה טיעונים טובים שמסבירים למה אתם מסכימים, ואותו הדבר אם אתם לא מסכימים.
  • הסוג השני הוא חיבור דעה:חיבור שבו אתם צריכים לבוא עם רעיון משלכם לשאלה ששואלים אתכם, ולהסביר למה הרעיון שלכם טוב. למשל: איזה מקצוע צריך לדעתכם לקבל את השכר הכי גבוה? כאן אתם צריכים לבחור בעצמכם את המקצוע, ולנמק את הבחירה שלכם בשניים-שלושה טיעונים.

בסופו של דבר, כדאי לזכור שבשני סוגי החיבורים אתם צריכים לתת שניים-שלושה נימוקים טובים שמסבירים למה העמדה שלכם נכונה, לא משנה אם העמדה הזאת היא ביחס לטענה שנתנו לכם או לרעיון משלכם. לכן, הדבר שהכי כדאי לעשות הוא לחשוב בראש איך אתם עונים על השאלה ששאלו אתכם, ואז לנסות לחשוב על טיעונים שמסבירים למה אתם עונים את התשובה שאתם עונים.

כתיבת תגובה

רשימת ציוד לבגרות

תמיד לפני בגרות עולה השאלה: מה צריך להביא לבגרות? אז הנה רשימה של הציוד הבסיסי שצריך להביא לבחינה:  1. תעודת זהות – לא יתנו לכם

קרא/י עוד